Reference

"Ďakujem za krásne a veˇľmi príjemné chvíle strávené s tebou na sedení QHHT. Počas celého sedenia som sa cítila veľmi bezpečne, pokojne, v dobrých rukách. Veľmi si vážim tvoj citlivý prístup, pokoj a profesionalitu. Sedenie mi prinieslo uvoľnenie, vnútroný pokoj a nové vedomie súvislosti problému, ktorý sme hypnózou riešili. Najviac ma oslovilo poznanie, ako zdanlivo nesúvisiace vhľady do môjho vedomia nakoniec do seba zapadli a vytvorili dokonalý obraz. Zo srdca ďakujem." Zuzana P. 

"Dnes som absolvovala sedenie metódou QHHT s Miriam. Po skončení som sa cítila (a stále cítim) fyzicky i duševne veľmi dobre. Prekvapuje ma, že súvislosti mi začínajú dochádzať ešte aj po sedení. Mám pocit ľahkosti a nadhľadu. Dokonca mi niektoré odpovede na otázky, ktoré neboli počas sedenia vyslovené nahlas, prichádzajú aj po sedení. To je sila. Vyhovoval mi tón hlasu, bol upokojujúci a hlavne som mala pocit bezpečia a láskyplnej atmosféry. A tiež pocit, že ma Miriam nesúdi, prispel k veľkej dôvere. Ešte by som mohla ďalej písať, no myslím, že netreba. Ďakujem za všetko." Janka Č.

"Som veľmi rada, že som mala túto možnosť. Cítila som sa s Vami veľmi príjemne a bezpečne. Páčila sa mi Vaša plná pozornosť a pokoj, aj keď som mala chvíľami pocit, že nie som schopná sa dostatočne uvoľniť, aby sa mohlo moje Vyššie Ja prejaviť. Som rada, že som dostala k tejto situácii vysvetlenie témy, ktorú som si ja už predtým uvedomovala, ale neprikladala som jej takú dôležitosť. Som rada, že som práve cez tento spôsob hypnózy dostala informáciu, ktorá je pre môj rozvoj a posun veľmi dôležitá. Prišla som si aj na dôležité informácie do svojho praktického života. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie." pani Z.

"Bola som na sedení QHHT u Miriam. Sedenie bolo profesionálne, citlivé a prínosné. Cítila som sa počas celého sedenia bezpečne a Miriam prejavovala empatiu a pochopenie. Výsledky boli pre mňa prekvapivo pozitívne a vnímam ich ako prínos pre môj osobný rast." Zuzka P.

"Chcem sa úprimne poďakovať Miriam za terapiu QHHT®, ktorú som u nej absolvoval. Celé sedenie prebiehalo v pokojnom a bezpečnom prostredí, kde som sa mohol otvorene zdôveriť so všetkým, čo ma ťažilo. Vďaka komunikácii s Miriam som si mohol vopred prečítať o terapii a pripraviť si otázky pre svoje Vyššie Ja. Počas terapie som sa cítil v bezpečí a pri plnom vedomí. Najzaujímavejší bol pohyb v histórii - regresia a najmä spojenie s mojím Vyšším Ja – odpovede, ktoré prišli, by som sám od seba určite nenašiel. Už do pár dní sa zmenila jedna zásadná vec v mojom živote, za čo som nesmierne vďačný. Ostatné zmeny prichádzajú postupne. Miriam, ďakujem Vám za pomoc a za to, že ste mi umožnili zlepšiť si svoj život. Vrelo odporúčam každému, kto hľadá skutočnú zmenu." Peter M.

"Sedenie s Miriam bolo veľmi príjemné,v pokojnej atmosfére.Jej vedenie počas sedenia bolo veľmi citlivé, profesionálne a nasmerované tým správnym smerom. Dostala som odpovede na svoje otázky a mnohé odpovede mi dochadzali ešte pár dní po sedení. Dané sedenie a jeho vplyv na človeka nekončí rozlúčením a odchodom domov. Ešte stále vnímam ľahkosť v živote a akoby som odložila nejaký balvan a cítim harmóniu a kľud. Sedenie s Miriam bol veľmi príjemny zážitok, kedy má človek spoznať svoje JA a ďalej pracovať so sebou. Vrelo odporúčam! Ešte stále vnímam tu energiu a čaro stretnutia s mojím JA...." Martina Z.

"Po čase som absolvovala 2. sedenie s Miriam a ukázalo mi to nový rozmer. Riešila som si hlavne zdravotné a psychické problémy, ktoré našli svoje vzájomné súvislosti. Moje zdravotné problémy sa počas sedenia mierne zhoršili, aby pri konci sedenia nastalo prudké zlepšenie. Liečenie prebiehalo aj po sedení. V porovnaní s prvým sedením, po ktorom som mala mierne bolesti hlavy (čo sa po prvej noci vytratilo), sa bolesť hlavy teraz nedostavila. Naopak, prišlo silné uvoľnenie a zdravotné zlepšenie (prišla som na sedenie s vytknutým členkom a na sedení pri Vyššom Ja mi ho napravili, prasklo v ňom a členok je späť na mieste.) Vždy je to nová skúsenosť. Ďakujem." Zuzana P.

"Milá Miriam. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať. Keď som k Vam išla na hypnózu, mala som v sebe zmiešané pocity, nervozitu a strach. Ale už pri prvom stretnutí a podaní ruky mi odpadol kameň zo srdca. Vás milý a profesionalny prístup mi pomohol sa uvolniť, zrazu všetko zo mňa spadlo. Myslela som, že sa nedokážem natoľko uvoľniť, aby som zvládala sa niekomu zveriť, ale moje vnútro túžilo po vyriešení mojich vnútorných otazok, ktoré mi metóda QHHT hypnóza veľmi pomohla vo vyriešení mojich problémov. Zároveň zážitky, ktoré som pri tom mala, boli neuveriteľné a moja duša, našla smer a odpovede. Veľmi pekne Vám ďakujem za Váš prístup." Zo srdca, Monika J. 

"Absolvoval som terapiu QHHT s Miriam, v ktorej sme sa vydali spoločne do mojich minulých životov. Prekvapilo ma, s akou istotou som ich dokázal popisovať a aké živé a farebné boli obrazy, ktoré sa predo mnou odkrývali. Pred sedením som si s Miriam pripravil otázky, na ktoré som si počas hypnózy postupne odpovedal. Najväčším prínosom pre mňa bolo, že som si konečne odpovedal na niektoré kľúčové otázky, ktoré ma dlho trápili. Ďakujem za citlivé a profesionálne vedenie." pán M.



„Mnoho lidí ztrácí malé radosti v naději na velké štěstí.“